Metalizované automobilové okenní fólie

Metalizované fólie obecně známé jako dvouvrstvé, HP (od anglického významu “High-Performance” neboli “vysoká výkonnost”), nebo někdy mylně nazývané jako reflexní, jsou svým způsobem více technologicky založené, nežli výše uvedené fólie “Barvené”.

Jsou to fólie, které nabízí větší zadržení tepla, nežli folie barvené, ale také jsou o trochu více zrcadlové. V minulosti tomu bylo tak, že tento typ folií měl dost velkou zrcadlivost, nicméně v dnešní době naše firma používá speciální technologii pokovení před-oxidovaným hliníkem, který našim klientům dodá nejenom vysoké procento odrazení tepelné energie, ale i mnohem nižší zrcadlivost, nežli mohou nabídnout jiní výrobci. Je nutno podotknout, že tato technologie použití před-oxidovaného hliníku patří také k jednomu z našich patentů.

Obvykle (ale ne vždy) metalizované fólie jsou dražší, než autofólie, které jsou barvené, ale jak již bylo dříve uvedeno, vše záleží na stupni kvality všech komponentů, které výrobce používá. Opět je třeba zdůraznit, že fólie, které nenabízí solidní záruku a to ne od místního distributora, ale přímo od výrobce, Vám mohou přinést mnoho nepříjemných zážitků, již během pár měsíců. Jako ve všem platí i zde to pravidlo, že je-li záruka nízká, je k tomu i pádný důvod.


 

Pokračujte na další nabídku fólií Infrasol

  1. Barvené automobilové okenní fólie
  2. Infračervené a keramické automobilové okenní fólie
  3. Hyper-keramické okenní fólie
  4. Homologované zastiňovací pásy na čelní okno
  5. Homologované fólie na přední stahovací okna


 

Další