Hyper-keramické fólie

Začátkem září 2016, jsme zahájili prodej našich nejnovějších autofólií, které nabízejí zadržení tepelné energie od slunce v takové výši, že je to skutečně až neuvěřitelné! Sám generální manažer firmy Infrasol z Bostonu v USA po testování této fólie prohlásil, že nevěřil, že se dožije dne, kdy fólie zadrží tolik tepla…

Dnes nabízíme našim dealerům fólie nové řady Infra-Max, které při všech svých odstínech (a to i při odstínu, který není skoro ani vidět na okně auta) zadrží 92% slunečního žáru!!! Samozřejmě, že jedna věc je věci tvrdit a druhá je věci umět dokázat.  Proto požádejte naše dealery o to, aby Vám předvedli výkon našich fólií Infra-Max na tepelných lampách a věříme tomu, že budete stejně ohromeni, jako jsme byli i my.

Tyto fólie jsou bez jakéhokoliv přehánění to nejlepší v autofóliích na světovém trhu. První prodej této nové technologie v Evropě začal právě v České republice.

Je-li Vaší předností u autofólií plné zamezení slunečního tepla, pak naše folie Infra-Max jsou pro Vás tou jedinou odpovědí.


 

Pokračujte na další nabídku fólií Infrasol

  1. Barvené automobilové okenní fólie
  2. Metalizované automobilové okenní fólie
  3. Infračervené a keramické automobilové okenní fólie
  4. Homologované zastiňovací pásy na čelní okno
  5. Homologované fólie na přední stahovací okna


 

Další