Barvené automobilové okenní fólie

Instalatéři po celém světě nazývají tyto fólie buď jako barvené, nereflektivní fólie, jednovrstvé nebo jednoduše, zabarvené. Obecně každý z těchto popisů je správný, neboť tyto fólie jsou skutečně vyrobené s použitím různých druhů průmyslových barviv. Ať už používáte jeden nebo druhý název pro tyto fólie, všechny jména odkazují na stejný produkt, který v sobě nemá žádný kov. Vzhledem k tomu, že při výrobě těchto fólií se nepoužívají jiné komponenty (např. Nikl, chrom, titan nebo hliník), odrážejí méně sluneční energie, nežli ostatní typy autofólií, ale na druhou stranu mají minimální zrcadlový efekt. Tyto fólie mají daleko hlubší a silnější barevný vzhled oproti metalizovaným automobilovým fóliím. Nové barvené fólie mají krásné syté barvy, a pro tuto vlastnost jsou jedny z nejoblíbenějších typů autofólií na světě.

Je nutné vědět, že existuje mnoho výrobců, kteří nemají kontrolu barvení fólií ve své vlastní výrobně, proto jsou donuceni kupovat již barvené fólie od ostatních dodavatelů. Bohužel, ne každý výrobce fólií nakupuje polyester, jenž má ve své struktuře dostatečně kvalitní barvivo, které se projeví v tom, že fólie vyrobená z nízkokvalitních barev, nejenom že změní svou barvu a to i během jednoho roku, ale v mnoha případech nevydrží ani každodenní dávku slunečního záření, infračerveného záření a UV záření, to se poté projevuje v kompletní destrukci fólie.

Naše barvené folie jsou vyrobeny za použití jen těch nekvalitnějších industriálních barviv a naše minimální záruka třinácti let toto plně dosvědčuje!


 

Pokračujte na další nabídku fólií Infrasol

  1. Metalizované automobilové okenní fólie
  2. Infračervené a keramické automobilové okenní fólie
  3. Hyper-keramické okenní fólie
  4. Homologované zastiňovací pásy na čelní okno
  5. Homologované fólie na přední stahovací okna


 

Další