Homologované fólie na přední stahovací okna

Největší přínos keramické technologie, jenž je popsána v bodě č. 4, je pro naši firmu v zavedení na trh jedna z našich nejnovějších fólií (folie KERAM-X), která jako první v České republice obdržela homologaci na instalaci předních stahovacích oken u řidiče a spolujezdce od Ministerstva dopravy České republiky (MDČR).

Autofólie na přední stahovací okna u řidiče a spolujezdce dosud nebyly v ČR legální. Jsme první firma v ČR, která nabízí fólie na přední stahovačky s naší novou homologací MDČR. Mnoho řidičů má problém se stávajícími fóliemi na předních stahovačkách, které nemají platnou homologaci. Rádi Vám s tímto problémem pomůžeme přeinstalováním tak, aby Váš vůz legálně splňoval podmínky MDČR. Naše nové homologované fólie KERAM-X na přední stahovačky zadrží 99% škodlivého UV záření a zadrží 40% solárního tepla během horkých letních měsíců. Naše nové fólie KERAM-X Vám také zpevní skla předních stahovaček v případě rozbití.

Existujíce mnoho lidi hlavně z naší konkurence, kteří Vám řeknou, že žádné fólie nejsou povoleny na tyto přední stahovací okna, ale opak je pravdou. Jelikož jsou naše homologace na tyto přední stahovací okna tak nové a ojedinělé, tak mnoho STK pracovníků nemá ještě plnou znalost o našich homologacích. V dnešní době plně pracujeme spolu s MDČR na obeznámení všech stanic STK s naší novou homologací.

Jak si můžete z technické tabulky všimnout, naše fólie Keram-X je tak světlá, že ji jednoduše není ani na skle vidět, ale zadržuje 42% tepla během horkých letních měsíců a 99% škodlivého UV-A záření! A v tomto je síla infračervených a keramických autofólií. Mohou nabídnout ničím nerušený výhled z auta a zároveň nabízejí vysoké zadržení slunečního tepla.


 

Pokračujte na další nabídku fólií Infrasol

  1. Barvené automobilové okenní fólie
  2. Metalizované automobilové okenní fólie
  3. Infračervené a keramické automobilové okenní fólie
  4. Hyper-keramické okenní fólie
  5. Homologované zastiňovací pásy na čelní okno


 

Další