Proč autofolie

7 důvodů, proč byste měli zvážit použití autofólií Infrasol

Důvod č. 1 - zadržení solárního záření

Na rozdíl od běžného autoskla, naše autofólie Infrasol mají schopnost zadržet až 92% solární energie. Příjemný chlad uvnitř vašeho vozu Vám nabídne mnohem příjemnější jízdu, ale i Vám ušetří nemalou finanční částku za menší spotřebu auto klimatizace.

Důvod č. 2 - maximální ochrana osob a interiéru vozu před škodlivým UV zářením

Málokdo ví, že UV záření; působící jak v létě, ale i v zimě; patří mezi nejdůležitější příčiny ochabnuti lidských reakcí a zapříčiňuje oslabení soustředění řidičů. Takzvaný “mikrospánek” a únava při řízení během dne je z velké části způsobena právě tímto UV-A zářením. V roce 2015, 78% všech auto havárií na silnicích v České republice bylo zapříčiněno únavou a sníženou pozorností řidiče. Jak mnozí z vás poznali sami na sobě, v letních slunečních dnech je infračervené záření dostatečně nepříjemné, ale UV-A záření nám oslabuje naše vnímání mnohem více. To dokazuje i to, že delší řízení i během zimních měsíců nás po chvíli přivede do stavu stálého zívání a únavy, byť slunce je schované za mraky. UV-A záření je bohužel tak zrádné, že prochází bez jakýchkoliv problém i přes mraky.

Interiér našeho vozu ztrácí svůj vzhled mnohem rychleji právě díky UV záření. Vyšisované potahy, popraskaná palubní deska, vysušená kůže jsou přímo způsobeny UV zářením. Je jisté, že řídíte-li 20 let starý vůz, tak Vás tento fakt asi moc nezajímá, ale pokud Vás zajímá stav Vašeho vozu, je dobré vědět, že existuje možnost jak stav a vzhled svého vozu ochránit.

Naše autofólie Infrasol zadrží 99% tohoto UV-A záření, čímž vytvoří velice efektivní bariéru chránící cestující, řidiče a interiér auta před tímto škodlivým zářením.

Důvod č. 3 - snížení vzniku zdravotních problémů

Delší doba setrvání na slunci má často za následek vznik vážných zdravotních problémů s očima a taktéž s popáleninami kůže, jak již každý z vás zažil. UV-A je prokazatelně hlavním důvodem, proč vzniká melanom, neboli rakovina kůže a instalace autofólie Vás může spolehlivě ochránit před těmito možnými problémy.

Důvod č. 4 - snížení viditelného ozáření

Silné záření slunce během dne nebo ostré světla z auta za Vámi během nočního řízení, Vás může lehce oslnit během řízení, kdy každá vteřina Vaší pozornosti je nezbytná. Naše autofólie Vás plně ochrání před tímto nepříjemným a mnohdy nebezpečným okamžikem.

Důvod č. 5 - ochrana Vašeho majetku a soukromí

Všichni jsme byli v té samé situaci, kdy máme potřebu zastavit u benzinové stanice a jít na WC nebo si jen tak dat kafé. Problém je v tom, že nedaleko nás se zrovna nachází skupinka mládenců, jenž ne zrovna působí věrohodným dojmem. A další problém je v tom, že na zadním sedadle auta máme tašku, počítač a kdo ví co ještě, co bychom dost neradi ztratili. V této smutné situaci nás chuť na kávu nebo i tak nutná“potřeba přírody” rychle opouští a bez nálady a kávy se rychle odebíráme na příští čerpací stanici s nadějí, že tam bude bezpečněji…

Naše autofólie Infrasol Vám nabízejí perfektní soukromí, kde bude velice těžké pro kolemjdoucí “nakukovat” do vnitřku Vašeho auta se snahou vidět, co ve svém autě máte nebo ne. Ať máte auto plné zboží, nebo jen s pár věcmi na zadním sedadle, naše autofólie Vám zaručí to, že obsah Vašeho vozu bude znám pouze Vám a nikomu jinému. S našimi autofóliemi můžete na kafé či kamkoliv je třeba, kdykoliv a kdekoliv!

Důvod č. 6 - různé stupně zatmavení

Máme k dispozici autofólie na každý typ vozu, na každou situaci, pro každého řidiče! Ať řídíte SUV nebo malý vůz, minibus nebo limuzínu, máme nejenom různé zabarvení fólií, ale také různé stupně zatmavení, od folií, které stěží můžete vidět na skle, až po fólie, které jsou zcela neprůhledné z venku vozu. Díky naší nanotechnologii, budete mít krásný, čistý a ničím nerušený výhled z vnitřku vozu.

Důvod č. 7 – profesionální instalace

Rozhodnete-li se pro instalaci našich folií Infrasol na svůj vůz, získáte nejenom fólie té nejvyšší kvality podpořenou nejsolidnějšími zárukami v našem oboru, ale i záruku v to, že instalace fólie provádí skutečně vyškolení lepič, s mnoholetými zkušenostmi v lepení autofólií. Každý z našich dealerů je řádně vyškolen v práci s našimi fóliemi, tak aby celková instalace fólií byla k Vaší plné spokojenosti!

Pokud byste měli zájem o více informací ohledně naší nejbližší dealerské pobočky ve Vašem regionu, vyplňte laskavě následující tabulku a my Vám zašleme veškeré informace v co nejkratším čase…

Další