O nás

Naše okenní fólie INFRASOL jsou vyráběny celosvětovým lídrem v produkci celé škály různých komponentů, jako jsou například: polykarbonáty, polyvynilbutyly, polyestery ale i vysoce kvalitní okenní folie pro automobily, domácnosti a komerční objekty.

INFRASOL fólie jsou sami o sobě velice originální, jelikož jako jediné na světě jsou vyráběny v továrně, která si veškeré komponenty vyrábí sama přímo z ropy, a tudíž je zcela nezávislá na ostatních dodavatelích surových materiálů. Tento nejmodernější závod si vyrábí veškeré základní materiály sám a díky tomu je možné vytvářet veškeré naše fólie na úrovni té nejvyšší dostupné kvality.

Denně se několik tisíc zaměstnanců podílí na výrobě se společným cílem: excelentní produkce s nejvyšší možnou kontrolou kvality a to během každého kroku výrobního procesu, od surových materiálů, přes výrobu polyesterových vláken a granuli, až k hotovému produktu. Díky našemu výrobnímu procesu nemáme momentálně na světě žádnou konkurenci, protože ostatní výrobci jsou ve většině surových materiálů závislí na jiných subdodavatelích, kde výrobce nemůže dohlédnout na kvalitu fólie. INFRASOL FÓLIE se nejen vyrovná, ale hlavně naprosto převyšuje nejvyšší standard, ve světě ho rozeznáme od ostatních díky nesrovnatelnému vzhledu, výkonu a odolnosti.

Jako výrobci všech komponentů, které jsou použity při výrobě folií, máme možnost kontroly výroby samotného polyesteru. To nám umožňuje vyrábět typy folií, které žádný jiný výrobce nemá v nabídce.

Naše továrna vlastní více než 16 různých celosvětových patentů, které přímo ovlivňují celkovou kvalitu našich folií.

Jedna z nejvýznamnějších patentových technologií, kterou naše folie nabízejí, je takzvaná “stálobarevnost polyesteru”. Ta našim zákazníkům zaručuje celoživotní stálobarevnost folií. Koupíte-li si folii černé barvy, bude tato folie černá i za 10 let.

Další z ojedinělých výhod našich autofolií, je použití nanotechnologie, která se používá při výrobě našich polyesterů. Na rozdíl od jiných výrobců, používáme precizní technologii výroby, kde největší částečka barviva či kovu je menší než jedno nano. A co je to nano? Nano je měrná jednotka, tak malá, že lidský nehet povyroste jedno nano za jednu vteřinu. A tak malé jsou částice barviva, které používáme. Není divu, že přes naše fólie, zákazníci vidí až o 60% čistěji, než přes fólie vyráběné standardní metodou, kterou používají ostatní výrobci.

Jelikož máme pod plnou kontrolou výrobu všech komponentů, jsme schopni dát záruku klientům na naše fólie minimálně 13 let. A to je v našem oboru dost ojedinělé. Informujte se u naší konkurence, jakou záruku jsou schopni nabídnout. Věřte tomu, že pokud Vám někdo nabídne záruku na 5 let, je k tomu většinou velice dobrý důvod, proč je tato záruka tak nízká.

Naše firma, která sídlí ve státě Massachusetts, v USA, dováží fólie do České republiky již více, než 25 let. Proto jsme si naprosto jisti, že jste již měli možnost setkat se s našimi výrobky na silnicích. Generální manažer naší firmy Jan Dick Daniels je dnes celosvětově uznávaným odborníkem v oblasti okenních fólii. Již po dobu delší než 27 let pracuje s většinou výrobců fólií po celém světě. Jan Dick Daniels měl na starosti zavedení fólii SunGard na Evropský trh před více, než dvaceti lety. V dnešní době má pod svým dohledem 16 poboček okenních fólií v Evropě, USA, Asii a Austrálii. Jan Dick Daniels v této době sídlí v České republice, kde denně dohlíží nejenom na kvalitu prodávaného zboží, ale i na kvalitu instalace lepičů, kteří naše fólie-Infrasol nabízejí v České republice.

Veškeré fólie, které mají homologační štítek se značením SDI-SunGard (1993-2008), SDI-Global (2008-2015), či Infrasol (od 2015) jsou fólie pocházející z naší firmy. Sami se můžete lehce přesvědčit, že i fólie se štítkem SDI-SunGard, které byli nainstalovány před více, než dvaceti lety mají i přes takovou dlouhou dobu skvělý vzhled!

Další